Seks Kültür

Ekonomik Krizde Seks Krizi

By  | 

EKONOMİK KRİZDE SEKS

Erkekler ilginç canlılar. Yoğun stress altında kendilerini çalışmaya verebiliyorlar ve dışarıdan bakıldığında her şey gayet normal gözükebiliyor. Her an sekse hazır gözüküyorlar. Erkekler özellikle ekonomik krizlerde, stresle, daha fazla seks yaparak başa çıkıyor.

Son yapılan araştırmalara göre erkekler, özellikle ekonomik açıdan zor zamanlarda daha çok seks arayışına giriyor ve daha çok seks yapıyor. Araştırmada erkeklerden kendi ölümlerini düşünmeleri isteniyor ve daha sonra onlara erotik fotoğraflar gösteriliyor ve çıkan sonuçlar gerçekten çok ilginç. Erkekler erotik fotoğraflara çok daha güçlü şekilde, kalp atışları hızlanarak tepki verirken kendi ölüm acılarına bile oldukça kayıtsız kalıyorlar. Araştırmacılar bunu avlayıcı toplayıcı refleksiyle bağlıyor. İnsanlığın ilk zamanlarında bir dişiyi gören erkeğin, ölmeden önce tohumlarını mümkün olduğunca çok yere yayma iç güdüsü bu durumu açıklıyor.

Seks en büyük stres düşürücü. Seks yapmak hem rahatlamanızı sağlıyor, hem anksiyetenizi azaltıyor.

Tarih öncesi bir varolma refleksinin haricinde erkeklerin kriz zamanlarında neden daha fazla seks yaptığının psikolojik olarak başka açıklamaları da var. Öncelikle seks çok büyük bir stress düşürücü. Seks hem kadınlarda hem erkeklerde rahatlama sağlarken bir yandan da anksiyeteyi (endişeleri) azaltıyor.

Fakat bu zor zamanlarda oluşan daha çok seks yapma refleksinin modern zamanlara dair negatif etkileri de var. Eskiden amaç mümkün olduğunca çok dişiyi dölleyerek neslin devamını sağlamak iken şimdilerde durum farklı. Şimdilerde nesli bu şekilde devam ettirmek yemek bulmaktan çok daha zor çünkü modern dişiler en iyi avcıların odaklanmış ve seçici avcılar olduğunu iyi biliyor ve seçimini de bu yönde yapıyor. Aynı bilgiyi akıllı erkekler de biliyor ve daha sağlıklı nesiller bu şekilde gelişiyor.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Anal Tıkaç, Anal Plug, Şişme Bebek, Şişme Kadın, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir