Seks Kültür

G-Noktasına Atış Yapan Pozisyonlar

By  | 

G-NOKTASINA NOKTA ATIŞI YAPAN POZİSYONLAR

Seks hayatınız sizi yeterince tatmin etmiyor mu? Eğer öyleyse yalnız değilsiniz! Aşağıdaki garantili pozisyonları deneyin, G-noktanıza nokta atışı yapın, orgazm kalitenizi bulutlara çıkarın.

G-büyücüsü

Seks hayatınızı göklere çıkarmak için G-büyücüsü adını verdiğimiz garantili pozisyonu mutlaka deneyin. Bu pozisyon iki şekilde yapılabilir. İlk pozisyonda, erkek, kadının kalçalarını yükseltirken kadın bacaklarını açabildiği kadar açar ve serbest bırakır. Bu pozisyon kadının rahim ağzını yükseltirken erkeğin, vajinanın çok özel bölümlerini uyarmasını sağlar ve sonucunda muhteşem bir orgazma sebep olur. Pozisyonun ikinci varyasyonunda, kadının kalçası bir yastık ya da seks platform yardımıyla yükseltilir, bacaklar erkeğin omzuna yaslanır. Bu yolla vajina kısalır, erkek daha derine gidebilir, G-noktası ve A-noktası uyarılır. Her iki erojen noktanın da aynı anda uyarılması muhteşem bir orgazma yol açar.

Çekmece

Kadın orgazmı için en iyi pozisyonlardan biri Çekmece pozisyonudur. Kadın bacaklarını yere doğru sallandıracak şekilde yatağın ucuna yatar. Erkek kadının bacaklarından ya da yataktan destek alarak ayakta duracak şekilde kadının içine girer. Penisin yukarı doğru bir hareketle vajinaya gireceğinden G-noktası doğal olarak uyarılır. Bu pozisyon size muhteşem bir orgazm yaşatmıyorsa kesinlikle bir şeyi yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kaydırak

Partnerinizle yaşayacağınız muhteşem bir kaydırak deneyimi size bekliyor. Bu pozisyonu gerçekleştirmek için erkek yatağın köşesine oturur, ayaklarını yere koyar. Kadın yüzü erkeğe bakacak şekilde erkeğin kucağına oturur. Denge sağlandıktan sonra erkek de kadın da 45 derece arkaya kaykılır ve tüm iş erkeğe kalır. Penis tam olarak G-noktasına çalışmaya başlar.

Dükkan kapalı

Yepyeni bir oral seks deneyimine ne dersiniz? Kadının bacakları kapalıyken yapılan oral seks heyecanı ve uyarılmayı geciktirir bu da patlamanın şiddetini artırır.

Yüksek ökçeler

En yüksek topuklu ayakkabılarınızı giyin, uygun yükseklikte bir yatak ya da masa bulun. Ellerinizi dayayın ve işi erkeğe bırakın. Bu pozisyon çok penisin vajinanın en derinlerine kadar ulaşmasını sağlar. Boyunuzu uzatan topuklar, seks esnasında partneriniz için ideal yüksekliğe gelmenizi sağlarken kalçalarınızın çıkık ve dik bir hale getirerek sizi daha seksi yapar.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir