Cinsel Haberler

İş Yerinde Mastürbasyon

By  | 

Çok ayıp! Erkeklerin %31’i iş yerinde ne yapıyor?

Bir derginin okuyucuları arasında internet üzerinden yaptığı anket araştırmasına göre erkekler hakkında ilginç sonuçlar çıktı…

Yabancı bir derginin “1000 erkek” başlıklı araştırmasının sonuçlarına göre, erkeklerin %31’i iş yerinde mastürbasyon yapıyor. Diğer veriler arasında, erkeklerin ilişki, seks ve paraya bakış açıları da var.

Derginin editörü, bir internet sitesine yaptığı açıklamada “Bu araştırma dergilerin 90’larda yaptığı araştırmalardan farklı. Karşımızda eskilerden çok farklı bir nesil var. Mesela bir kadın başkan adayına oy atabileceklerini ve göğüslerde silikonun yapay ve itici göründüğünü söylüyorlar”.

İşte araştırmanın sonuçları;

Erkekler parayı çok ciddiye alıyorlar!

Oylamaya katılan erkeklerin %23’ü ölümden korkarken, %36’sı fakirlikten çok korkuyor. Günün neredeyse her anında seksi düşündüklerini söyleyen %38 oranında katılımcıyı, günün her anında parayı düşünen %31’lik kesim takip ediyor.  %46’sı bir ilişkiye başlamaya korkuyor çünkü, bir ilişkiye başlamadan önce daha çok para kazanmaları gerektiğini düşünüyorlar.

Derginin editörü, bu düşüncelerde dünya üzerindeki ekonomik krizin etkili olduğunu söylüyor ve altını öizerek “Bu nesil için fakirlik, soyut bir anlam taşımıyor, Bu gerçeklikle yüz yüzeler” diyor.

Araştırmaya katışan erkeklerin %84’ü için kız arkadaşlarının ya da eşlerinin onlardan 100.000$ daha fazla kazanmasının bir problem oluşturmayacağını söylüyorlar.

Erkekler seks hakkında hala düşünüyorlar… Hem de çok! 
Erkeklerin her ne kadar seks hakkında abartıldığı kadar düşünmedikleri söylense de, yemekten ve uykudan bile daha çok seks hakkında düşündükleri ortaya çıktı. Derginin araştırmasına katılan erkeklerin %38’i günün neredeyse her anında seks düşündüklerini söylüyorlar.

Nerede ne yapıyorlar? 
Ankete katılanların %31’i iş yerinde mastürbasyon yaptıklarını itiraf etti. Bunun dışında bir başka %31’lik kesim ise, ailesinin evlerini ziyaret ettiklerinde yaptıklarını belirtti. Geri kalan %10’u partide, %24’ü de araba kullanırken yaptıklarını söylüyorlar. Bunların içinde elini değil bir sex oyuncağını ya da bir suni vajina ürününü kullanarak mastürbasyon yapanların oranı ise %10 civarında.

Kadınların düşündüğü gibi birçok şeyi farketmiyorlar! 
Erkeklerin %31’i akşam ne yeneceği konusuyla çok ilgilenmiyor. %37’si sütyen askınızın göründüğünü farketmiyor. %38’i erkek arkadaşlarının, kız arkadaşlarını beğenmemesinin bir kriter olmadığını söylüyor. %82 ‘si annesinin hoşlanmamasının, kız arkadaşından ayrılması için bir kriter olmadığını söylüyor.

Sahte göğüslere katlanamıyorlar! 
Bu sonuçtan sonra kadınların estetik bir operasyon yapmadan önce bir daha düşünecektir. 1995 yılında aynı dergi tarafından yapılan ankette “Acısız, güvenli ve ucuzsa sevgiliniz/karınızın göğüs estetitiği yaptırmasını destekler miydiniz?” sorusuna erkeklerin %55’i  “Evet” cevabını vermiş. Bu seneki ankette ise sadece %29’u olumlu yönde cevap vermiş.

İlişki istiyorlar! 
Ankete katılan erkeklerin %68’i  için bir ilişkiye başlarken “Şimdilik aradığım her şey var” diye başlıyorlar.

Kadın başkan olmasını onaylıyorlar ama eşlerinin kendi soyadlarını almasından yanalar! 
Anekete katılan erkeklerin %74’ü bir kadın başkan adayına oy vermeyi tercih ediyor (bu sorunun cevabı 1995’te %29’du). Ama %42’si eşlerine kendi soyadlarını almaları için ısrar ediyor (bu oran 1995’te %24’tü).

Derginin editörü, bu oranların biraz değişik olduğunu söylüyor ve ekliyor “Erkekler bir yanda bir kadın başkanı destekliyorlar, bir yandan eşlerine kendi soyadlarını almaları için ısrar ediyorlar. Bu oran evlilikte geleneksel ögelere dönüş başladığını gösteriyor. Bir çok kadın soyadını, kendini daha çok aileden hissetmek için değiştiriyor. Eskiden soyadının değişmemesi demek, özgür ve bağımsız kadın olduğunun en büyük sembollerinden biriydi. Fakat günümüzde kadınlar hem evli, hem de kendine yetebilen bir kadın olabileceğini düşünüyorlar”.

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir