Cinsel Haberler

Kızıl Saçlılar Daha Mı Çok Seks Yapıyor?

By  | 

Kızıl Saçlılar Daha Mı Çok Seks Yapıyor?

İster inanın ister inanmayın, kızıl saçlılığa neden olan MC1R geni aynı zamanda onlara, yatakta herkesen daha iyi olmalarını sağlayan çok özel fiziksel özellikler katıyor.

Kızıl saçlılar fiziksel olarak daha duyarlı

Kızıl saça sebep olan genler aynı zamanda kızılların diğerlerinden daha farklı bir şekilde uyarılmasına sebep oluyor. Kızıllar sıcak ve soğuğa karşı diğerlerinden daha duyarlı iken, acıya karşı da sarışınlar ve esmerlere göre daha farklı tepkiler veriyor. Bu fazla duyarlılık durumu, sıcak ve soğuk kayganlaştırıcıların ya da seks oyuncaklarının kullanımını daha da zevkli ve ilginç bir hale getiriyor. Daha dolu ve hızlı fiziksel tepkiler vermeleri de kızılların orgazma diğerlerinden çok daha kolay ulaşmasını sağlıyor.

Kızılların sahip olduğu çok özel feromonlar

Görünüşe göre seksilik kızılların genlerinde var… The Redheaded Encyclopedia (Kızılların Ansiklopedisi), kitabının yazarı Stephen Douglas’a göre kızılların teninde, salgıladıkları feromonlarının sonucu olan tatlı ve egzotik bir koku var. Bu feromonlar da kızıllardaki tutkuyu ateşleyen en önemli etken. Yani kızılların seksiliğine adanmış yüzlerce internet sitesi boşuna değil.

Kızıllar daha çok seks yapıyor

Hepimizin bildiği, seksi ateşli kızıl sterotipi gerçeği büyük oranda yansıtıyor. Kızıllar hakkında en çok tartışılan konu, gerçekten de diğerlerine göre daha çok seks yapıp yapmadıkları. Hamburg Üniversitesi’nin yaptığı seks araştırması bu konuyu aydınlatıyor ve araştırmaya göre, kızıllar gerçekten de diğerlerine göre daha çok seks yapıyor. Yatak oyunlarını çok seven kızılların yatakta oldukça ateşli olduğunu tahmin etmek de güç değil.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir