Sex Tüyoları

Oral Sekste Ustalaşma Tüyoları

By  | 

Partnerinize daha iyi oral seks yapmak ve tekniğinizi geliştirmek düşündüğünüzden daha kolay. Size özel hazırladığımız rehberimizi okuyun, sadece 5 dakikada tekniğinizi geliştirin. (not: hıyar üzerinde uygulamalı olarak gösterilmiştir)

Amerika’da oral seks teknikleri üzerine dersler veren, Blow by Blow şirketinin sahibi Sasha, derslerinde özel olarak seçilmiş ve şekillendirilmiş hıyarları kullanıyor. İlk başta komik gelse de hıyar, oral seks teknikleri üzerinde çalışmak için en ideal sebze.

Blow by Blow şirketi, Sasha’nın üniversite yıllarında kız arkadaşlarına öğrendiği teknikleri anlatmasıyla amatör bir şekilde başlıyor daha sonra yıllar içinde büyüyor. Sasha, derste gösterdiği tekniklerin, temel olarak hız üzerine kurulu olduğunu söylüyor. Sasha, gösterdiği tekniklerle partnerinizi en geç 5 dakika içinde olgazma ulaştırabileceğinizi garanti ediyor. Sasha’ya göre önemli olan ne yaptığınızı bilmeniz.

 

Sasha’dan partnerinizi çıldırtacak eşsiz oral seks tüyoları:1

Heyecan her şeydir

Heyecanlı olmak, değilseniz bile heyecanlı ve istekli gözükmek partneriniz üzerinde büyük fark yaratıyor. Özellikle o sormadan önce sizin başlatmanız partnerinizin çok hoşuna gidecektir.

2

Oral sekste de ön çalışma önemlidir

Oral sekste de normal sekste olduğu gibi ön çalışma önemlidir. Partnerinizin penisini ağzınıza almadan once yumurtalıklarıyla oynamanız ve yumurtalıklarını nazikçe emmeniz partnerinizin orgazma ulaşmasını kolaylaştıracak ve onu büyük oranda tahrik edecektir. Başlamadan önce prostat masajı yapmanız da partnerinizi oral sekse hazırlamak için idealdir. Bunun için anüs ve yumurtalıklar arasında kalan bölgeye masaj yapabilirsiniz.3

Orta seviyeli emişle başlayın

Sasha’ya göre, oral sekse orta seviyeli bir emiş hareketiyle başlayıp, partnerin tepkilerine göre yavaş yavaş hızlanmak en ideali. Partnerinizin tepkilerini izleyin ve hızınızı ona göre ayarlayın. Ayrıca, penis başına dilinizle bastırmanız da partnerinizin hoşuna gidecektir. Partneriniz gelmeye yakınken hem emiş şiddetini hem hızınızı artırın.4

Bir duş her zaman iyi gelir

Partnerinizin hijyeni konusunda şüpheleriniz varsa ya da aldığınız tat sizi rahatsız ediyorsa partnerinizi hemen duşa sokun ve onu kendi ellerinizle temizleyerek işinizi orada bitirin. Yutmak istiyorsanız yutun, istemiyorsanız tükürdüğünüzü bile fark etmeyecektir. Sex shop mağazalarından alabileceğininiz yenebilir özellikli oral sex jelleri de deneyiminizi daha lezzetli kılacaktır.

56

Başladığınız işi bitirin

Partnerinize daha dün gece oral seks yapmış olmanız, bugün oral seksi yarıda bırakmanız ve normal sekse geçmeniz için bir bahane değil. Başladığınız işi mutlaka bitirin. Oral seksi oral seksle bitirin.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Anal Tıkaç, Anal Plug, Şişme Bebek, Şişme Kadın, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir