Penis Pompası İşe Yarıyor Mu?

penis-pompasi-ise-yariyor-mu

Penis pompası erkekler için tasarlanmış ve sonrasında alınan sonuçlar doğrultusunda bugün dünya üzerinde milyonlarca erkeği mutlu edebilen bir seks oyuncağıdır. Vakum egzersizinin doğru kullanılmasını sağlayan penis pompaları çok fazla risk oluşturmadığı için her erkek tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Penis pompası yetişkinler tarafından kullanması önerilen bir alettir. Aktif bir yaşantıya sahip olmak isteyen her erkek bu ürünü deneyebilir. Penis pompası her zaman hijyenik ve temiz tutulmalıdır. Bu nedenle, her kullanımdan sonra penis pompasını temizlemeyi unutmamalısınız. Her kullanımdan sonra hijyen ve temizlik ürünün uzun süre kullanılabilmesi için son derece faydalıdır. Parçaların sökülmesi ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Penis pompası 3-4 aya kadar düzenli olarak kullanılmalıdır. Her kullandığınızda en fazla 15 dakika egzersiz yapmalısınız. Penis acımaya başlarsa içerideki havayı boşaltın. Her vakumlama işleminde 15 saniye penisi vakumda tutun.

Penis pompasının amacı penise egzersiz yaptırmaktır. Penis pompası, penisi çalıştırabilen çok etkili bir cihazdır. Penis pompası insan sağlığına olumsuz bir etki göstermemektedir ancak etkileri açısından doğru kullanılması oldukça önemlidir. Penis pompası cinsel yaşamınıza renk katabilir, böylece partnerinizle saatlerce eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Erkekler için cinsel hayatın iyi olması çok önemlidir. Ters giden durumlarda özgüven kaybı yaşanabilir. Olası özgüven kaybını önleyebilmek için penise düzenli egzersiz yaptırmak büyük fayda sağlayabilir. Penis pompasının doğru kullanılması da çok önemlidir. Yanlış kullanımlar tahrişe yol açabilir.

Penis Pompası Ölçüleri

Penis pompası 30 santimetreye kadar farklı büyüklükteki penislere yetecek kadar alternatif seçeneklere sahiptir. Pompa, işlem sırasında boşluktan havayı çeker. Genelde boşluğa, içinden havanın pompadan geçtiği belirli bir boru uzunluğu ile bağlanmaktadır. Pompa elektronik veya manuel olarak çalıştırılabilir. Penisin sıkışmasını sağlayan sıkışma halkası genellikle penisin içine sokulduğu hava geçirmez boşluğun alt kısmında bulunur. Bu, boşluğu hava geçirmez kılar ve pompaladıktan sonra penisi daha uzun süre aktif tutmak için sertleşmiş penisi sıkıca kavramaktadır. Penis vakum pompasından en iyi verimi alabilmek için düzenli kullanmak çok önemlidir. Penis pompasını kullanmadan önce kesinlikle kullanma talimatlarını okuyun. Penis vakum pompası herhangi bir tahrişe sebep olursa kullanmaya bir süre ara verin. Belirtilen kullanma sürelerini aşmanız penise çeşitli zararlar verebilir.

Penis pompasında çeşitli başlıklar olabilir. Bunlardan en çok keyif vereni vajinal başlıktır. Bu başlık sayesinde vakumlama işlemini oral ilişki olarak hissedebilirsiniz. Hem penisinize egzersiz yaptırmak hem de bu egzersizler sayesinde daha eğlenceli zamanlar geçirmek penis pompasıyla mümkün.

Bu keyfi bozmamak için penis pompasını doğru kullanmaya özen gösterin. Penisi pompaya girişinde zorluk yaşarsanız kayganlaştırıcı krem veya jel kullanarak bunu daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Tagged : / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir