Seks Kültür

Sado Mazo İlişkiye Giriş Tüyoları

By  | 

SADO-MAZO İLİŞKİYE GİRİŞ

Fifty Shades of Grey serisini okudunuz, sado-mazo ilişkiye merak sardınız. İçiniz içinizi yiyor, bir an önce denemek istiyorsunuz… Bir sado-mazo partneri bulmadan önce mutlaka sado-mazo’ya giriş rehberimizi okuyun.

1

Araştırın, iyice öğrenin.

Sado-mazo ilişkiye başlamadan önce neyin ne olduğunu iyice öğrenin, böyle bir ilişkiden ne beklediğinizi düşünün ve bunu gerçekten isteyip istemediğinize emin olun. Seksolog Dr. Justine Shuey, bu konuda okumanızı, araştırmanızı ve size nelerin uyarıp nelerin seksten soğuttuğunu anlamanızı tavsiye ediyor. Dr. Shuey, kendinizi tanımanızın ve ne istediğinizi tam olarak bilmenizin sado-mazo ilişkilerin temeli olduğunu ve gerekirse, ileri teknikler (ör: ipli bondage) öğrenmek için bu konuda yazılmış kitaplara başvurmanız gerektiğini söylüyor. Sex shop mağazalarından edinebileceğiniz bdsm fantezi ürünleri de işinizi kolaylaştıracaktır.

2

Güvenebileceğiniz bir partner bulun

Güvenilir bir partner bulmak sado-mazo ilişkilerin olmazsa olmazı. Fakat sadece güvenilir bir partner bulmak da yeterli değil. Partneriniz aynı zamanda sizin çizdiğiniz kurallara ve sınırlara saygılı, duyarlı ve sizinle yeni şeyler keşfetmeye açık bir partner olması gerekiyor. Dr. suey, çiftlere tutkularını, isteklerini, sınırlarını, karşı taraftan neyi isteyip neyi istemediklerini açık açık konuşmayı tavsiye ediyor. Bu süreç partnerinizin sado-mazo için doğru partner olup olmadığını anlamada da önemli bir süreç.

3

Evet, Hayır, Belki listesi oluşturun

Partnerinizle oturun ve bir seks listesi oluşturun. Bu listenin içine yapmak istediğiniz, isteyebileceğiniz, emin olamadığınız ya da asla yapmam dediğiniz, aklınıza gelen her şeyi yazın. Teker taker maddelerin üzerinden geçin. Kullanacağınız sex oyuncakları ya da sex ürünleri var ise listesini çıkarın. İkinizin de onayladığı maddeleri işaretleyin, kararsız maddeleri bir daire içine alın. İşe ikinizin de onayladığı maddeleri deneyerek başlayın ve yavaş yavaş ilerleyin. Birbirinize karşı güveniniz arttıkça, bir süre sonra yuvarlak içindeki maddelerin hiç de uzak olmadığını göreceksiniz.4

Diğerleriyle de tanışın

 

Sosyalleşin, internetten sado-mazo gruplarına üye olun, diğer çiftlerle tanışın. Deneyimlerinizi paylaşın sado-mazo dünyasının uçsuz bucaksız sınırlarını keşfedin.

İyi eğlenceler.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Anal Tıkaç, Anal Plug, Şişme Bebek, Şişme Kadın, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir