Seks Kültür

Seks Oyuncağı Seçme Rehberi

By  | 

Seks Oyuncağı Seçme Rehberi

Size en uygun seks oyuncağını bulun, yeni deneyimlere kapı açın.

Klitoral oyuncaklar

Klitoral vibrasyon mükemmel hissettirir. Tavşan vibratör denilen (rabbit vibrator) klitoral uyarılma üzerine yoğunlaşmış seks oyuncakları  özellikle yeni başlayanlar ve vibrasyonun büyüsünü keşfetmek isteyenler için idealdir.

Genel amaçlı oyuncaklar

Genel amaçlı esnek seks oyuncakları klitorisin hem içinde hem dışında vibrasyon sağlamak için üretilmiştir. Bu klasik oyuncaklar; ister partnerinizle, ister kendi başınıza kullanın, en hassas  ve gizli bölgelerinizi keşfetmenize yardımcı olur. Uzun, kısa, düz eğimli, her çeşidi vardır. Klitoral vibrasyon ve uyarılma için mükemmel oyuncaklardır.

Tavşan (Rabbit) oyuncaklar

Tavşan tipi seks oyuncakları dünyada en popular seks oyuncaklarıdır. Kimi kadınlar klitoral uyarılmadan hoşlanırken kimi kadınlar da vajinal vibrasyondan hoşlanır. Kimisi de ikisinden birden hoşlanır ve Tavşan vibratörler tam da bu iş için üretilmiştir. Ana gövdesiyle vajinal vibrasyon sağlarken tavşan kulağına benzer kısmıyla klitoral vibrasyon sağlayarak çifte haz yaşatır. Tavşan vibratörler her iki hassas bölgede aynı anda güçlü uyarılmalar isteyenler için mükemmel oyuncaklardır.

G-Spot oyuncakları

G-Spot gerçekten vardır ve bu oyuncaklar onu bulmanıza yardımcı olur. G-Spot, hem erkekte hem kadında, vücudun iç bölgelerinde bulunan, yüksek hassasiyete sahip sinir uçlarının toplandığı, uyarıldığında muhteşem orgazmlar yaratabilen çok özel bir bölgededir. G-Spot kadınlarda genellikle vajina’nın 3-4cm içerisinde üst kısımda, göbek deliğine yakın, yaklaşık fındık boyunda bir bölgedir. Bu özel bölgeyi bulmak zaman alabilir ve bulunduğunda masaj ile uyarılma sağlanır. Tam olarak bu bölgeyi uyarmak için tasarlanmış G-Spot vibratörleri eğimli bir baş kısmına sahiptir ve bu bölge için ideal titreşimi yaratır. İster G-Spot’unuzun nerede olduğunu öğrenmek isteyin, ister nerede olduğunu bilin, G-Spot vibratörleri basil başına müthiş bir deneyim sunar.

Kegel vajina egzersiz topları

Pelvik kasları idrar atımını kontrol eden kaslardır ve orgazmla direkt ilişkili kaslardır. Bu kasları güçlendirmek:

-Orgazm kontrolünü artırarak daha kolay orgazm olmanızı sağlar

-Yaşadığınız orgazmları güçlendirir

-Vajinayı daraltır

-Partnerinize daha çok zevk vermenize yardımcı olur

Vajinal egzersiz toplarını günde ortalama 20-30 dakika kullanılması tavsiye edilir. Özellikle doğum öncesi ve sonrası tavsiye edilen günlük vajina güçlendirme egzersisleri için idealdir.

Penis halkası

Penis halkaları çok basit bir mekanizmaya sahip ve bir o kadar da etkili seks oyuncaklarıdır. Penis halkaları penisin kök bölgesine takılarak kanın geri akışını engeller, daha sert ve uzun sureli ereksiyonlar sağlar. Bir kısım penis halkası aynı zamanda partnerin klitorisini uyaracak şekilde tasarlanmıştır. Bir kısmı da titreşim vererek iki tarafın da seks’ten aldığı zevki artırır. Penis halkaları minimum eforla maksimum zevk veren çok işlevsel ve temel seks oyuncaklarıdır.

Erkek Mastürbatörler

Vibratörler kadınlar için ne ise mastürbatörler de erkekler için odur. Mastürbatörler silikon ya da benzeri cilt dostu malzemeden yapılmış, yapay vajina, anüs ya da ağız şeklinde olan, erkekler için yapılmış eğlenceli seks oyuncaklarıdır. Küçük boy cep tipinden, tam boy gerçekçi kalçalara kadar çeşitli boylarda mastürbatörler vardır ve her mastürbatörün iç dokusu ve verdiği his farklıdır. Normal mastürbatörlerin yanı sıra, bir çok mastürbatörün vibrasyon özelliği de vardır. Kimi masturbator aynı zamanda ısıtılarak ekstra gerçekçilik sunar.

Penis kılıfları

Penis kılıfları cinsel ilişki sırasında penisin üzerine bir çorap gibi geçirilen genellikle ucu dolgulu sex oyuncaklarıdır. Burada esas amaç daha iyi ve uzun bir penis ile partneri ekstra tatmin etmektir. Penis kılıflarının titreşimli, titreşimsiz, tırtıklı, çıkıntılı bir çok modeli seks hayatında yeni deneyimler arayanlar için üretilmiştir.

 

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir