Seks Kültür

Seks Oyuncaklarına Giriş 101

By  | 

Seks Oyuncaklarına Giriş – 101

Seks oyuncaklarıyla ilgili merak ettiğiniz her şey burada!

Seks oyuncakları neden harikadır?

Seks oyuncakları yepyeni tatlar ve zevkler keşfetmenizi, kendi vücudunuzu ve partnerinizin vücudunu daha iyi tanımanızı sağlar. Bunların hepsi seks deneyiminizi ve seksten alacağınız zevki artırır. İster deneyimli bir seks oyuncağı bağımlısı olun ister meraklı bir öğrenci, tavsiyelerimizi okuyun, neyin ne olduğunu öğrenin ve seks oyuncaklarından maksimum keyif alın.

Vibratör nedir? Ne işe yarar?

Vibratörler vibrasyon üreten seks oyuncaklarıdır ve vibrasyon güzeldir J. Bu oyuncaklar vücudun klitoris gibi duyarlı bölgelerine temas ettirildiğinde ya da vajina içinde kullanıldığında, vibrasyonlar sinir uçlarını uyarır ve bu uyarılma muhteşem orgazmlara yol açar. Vibratörler çeşit çeşit boylarda, şekillerde ve vücudun farklı yerlerini uyaracak şekilde farklı tiplerde tasarlanmıştır.

Vibratör nasıl seçilir?

Vibratörler gerek bireysel gerekse partnerli seks’te yeni heyecanlar keşfetmek için mükemmel araçlardır. Soru şu ki: hangi vibratör? Vibratör seçimine hangi bölgeyi uyarmak istediğinize karar vererek başlayabilirsiniz. Klitoral uyarımdan mı hoşlanıyorsunuz? G-Spot orgazmının derinliklerini mi keşfetmek istiyorsunuz? Partnerinizle beraber kullanabileceğiniz bir oyuncak mı arıyorsunuz? Vibratörünüzle ne yapmak istediğinize karar verdiyseniz, vibratör seçiminizi kolaylaştırmak için buraya tıklayın, değişik vibratör tiplerini hakkında bilgi sahibi olun.

Seks oyuncakları sadece bireysel kullanım için midir?

Hepsi değil. Seks oyuncakları hem bireysel hem de partnerle birlikte kullanılabilir ve iki türlü de seks hayatınıza renk katar. Oyuncağınızı kendi kendinize keşfetmeniz, vücudunuzu daha iyi tanımanızı, size neyin iyi geldiğini anlamanızı ve hepsinden önemlisi kendi cinselliğinizi kendi başınıza yaşamanızı sağlar. Partnerinizle seks’te başarının yolu da kendini daha iyi tanımaktan geçer.

Oyuncaklar partnerle beraber nasıl kullanılır?

Seks oyuncakları partnerinizle yaptığınız seks’e çok şey katar. Seks oyuncakları ön sevişmeyi daha eğlenceli ve zevkli bir hale getirir, iki tarafın da uyarılmasını ve rahatlamasını sağlar, duyarlı noktalara ulaşmayı kolaylaştırır.

Çiftlere öze seks oyuncakaları  uzun  sureli ilişkisi olanlar için de mükemmeldir. Seks oyuncakları bu çiftlerin ilişkisine yeni heyecanlar ve zevkler katar, seks hayatı zaten çok iyi  durumda olanlara da ekstra denetimler sunar.

Partnerime nasıl anlatırım?

İletişim bir ilişkinin temelidir ve seks hayatı için de olmazsa olmazdır. Seks oyuncağınızı partnerinize anlatmak istiyorsanız fazla düşünmeyin, direkt olarak konuya girin. Sizin için mi, beraber kullanmanız için mi… Ne kadar samimi olursanız o kadar iyi.

Konuya daha nazik yaklaşmak istiyorsanız; bir arkadaşınızdan duyduğunuzu ya da seks oyuncakları hakkında bir yazı okuduğunuzu söyleyerek konuya girebilirsiniz.

Konuyu nasıl açarsanız açın partnerinize seks hayatınızda bir eksiklik olduğu izlenimini vermemelisiniz. Seks oyuncaklarının sunduğu yeni heyecanlar ve zevkler üzerine bir konuşmayla konuya girebilirsiniz. Oyuncakları sadece beraberken kullanacağınıza dair söz verirseniz bu heyecanı her zaman beraber yaşamış olursunuz ve ilişkinizle ilgili kaygılar da oluşmaz. Kafada soru işaretleri kalmaz.

Ne tür oyuncaklardan daha çok zevk aldığınızı deneyimlemek ve karşılıklı olarak rahat hissetmek zaman alabilir ama bu süreç tamamen normaldir.

Kayganlaştırıcılar dostumuzdur

İş seks oyuncaklarına gelince, ne kadar ıslaklık varsa o kadar iyidir. Ve kayganlaştırıcılar bu amaçla üretilmiştir. Seks oyuncağınıza kayganlaştırıcı sürmek tenle temas halinde harika hissettirir ve masaj etkisi yaratarak daha fazla uyarılmanızı sağlar. Anında ıslaklık sağlar, seks oyuncağını daha eğlenceli ve kullanımı kolay hale getirir. Seks oyuncağınız için su bazlı kayganlaştırıcılar kullanmanızı tavsiye ederiz. Buradan göz atabilirsiniz.

Erkekler! vibratörler rakibiniz değil.

Erkekler vibratörlerin kendilerinin yerini alacağı konusunda endişelenebilir. Acaba yetersiz miyim, partnerim benimle seks yapmaktan zevk almıyor mu, diye düşünebilirler. Seks oyuncakları  erkekleri yenmek amacıyla yapılmamıştır. Bir sürü kadın seks oyuncaklarını kendi bedenini tanımak ve kendi kendine zevk alabilmek için kullanır ve aynı zamanda partnerleriyle seks yapmaktan da zevk alırlar. Bu iki deneyimi birbirine karıştırmamak ve rakip olarak görmemek gerekir.

 

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir