Cinsel Haberler

Sex Shop Alışverişinizi İnternetten Yapmak İçin 5 Neden

By  | 

Sex shop alışverişinizi internet üzerinden mi yapacaksınız yoksa fiziksel bir mağazaya gidip ürünleri görerek mi alacaksınız? İkisinin de kendine göre artıları ve eksileri var. Gelin hep beraber sex shop alışverişinizi internet üzerinden yapmak için 5 nedeni sıralayalım:

1- Online sex shop’larda daha çok çeşit bulabilirsiniz, fiziksel mağazalarda genelde farklı ürün adedi 100’ü geçmez iken online sex shop’larda bu sayı 1000’leri geçebiliyor.

sex shop

Online alışveriş

2- Online shop’larda kimse ile muhatap olmazsınız, kimse size görmeden, ne aldığınızı bilmeden rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

sex shop

Fiziksel mağaza

3- Online sex shop’larda fiziksel mağazada bulamayacağınız çok miktarda kampanya ile çok daha uygun fiyatlara ihtiyacınız olan sex oyuncağını indirimli bir şekilde alabilirsiniz.

sex shop

Online alışveriş kampanyaları

4- Evinizden ya da ofisinizden hiç çıkmadan telefonunuzdan birkaç tıklama ile 7/24 dilediğiniz bir vibratör ya da herhangi bir sex oyuncağını sipariş verebilir ve yine siparişinizi adresinizden ya da kargo şubesine giderek teslim alabilirsiniz.

sex shop

Evinizden çıkmadan online alışveriş kolaylığı

5- Online sex shop alışverişinde karar vermeden önce defalarca mağazaya girip çıkabilir ve emin olduktan sonra dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Fiziksel bir mağazaya zaten çekinerek gittiğiniz için büyük ihtimalle gittiğinizde satın alma baskısı hissedeceksiniz ve belki de içinize sinmeyen bir sex ürünü satın almış olacaksınız.
sex shop

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir