Titreşimli Penis Halkası İşe Yarıyor Mu?

titresimli-penis-halkasi-ise-yariyormu

Standart bir cinsel hayata sahip olan ve artık daha değişik duygular yaşamak isteyenler için titreşimli penis halkası oldukça ideal bir üründür. Penise çok rahat şekilde takılan penis halkasını seçmek önemlidir. Titreşimli penis halkası su geçirmez malzemeden yapılmıştır ve nemli bir ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fantezilerinizi yatak odası ile sınırlamadan, partnerinizle küvet, duş, spa ve diğer ortamlarda mutlu anlar yaşama fırsatına sahipsiniz. Cinsel ilişkide iki tarafı da bulaşıcı hastalıklardan korumak için her cinsel ilişkiden sonra ürün dezenfekte edilmelidir. Bu şekilde, her cinsel ilişkiden sonra onu dezenfekte ederek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

İstediğiniz cinsel ilişki arzusuna ulaşamıyorsanız, mümkün olan en kısa sürede titreşimli bir penis halkası seçmelisiniz. Partnerinize zevki doruklarda yaşatmak istiyorsanız bu tür cinsel ürünleri tercih edebilir ve cinsel yaşamınızda mutluluğun kapılarını ardına kadar açabilirsiniz. Bu küçük titreşimli penis halkası sizin için bir ayrıcalıktır ve partneriniz güzel duyguları bu şekilde deneyimleyebilir. Kadın orgazmına katkıda bulunan titreşim yapıları diğer seks ürünlerinde de görülebilir. İlişkideki her pozisyona rahat girebilmek için titreşimle penis halkasını penis kökünde tutmanız gerekir. Kauçuk penis halkasının kullanım alanını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Örneğin köke değil vajinaya girecek miktarı belirleyerek aletinizin isteğiniz yerine yerleştirebilirsiniz yani orta nokta seçerek uygulayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak isteyenler cinsel ilişki sırasında çok hızlı hareket etmemeye dikkat etmelidir. Titreşimli penis halkaları kullanırken dikkatli olunması gerekmektedir. Kullanıldıktan sonra bol sabun ve su ile temizlenmelidir. Çünkü cinsel ilişki esnasında kirlenebilir ve bu ürünlerin sağlık için hijyenik kullanımı oldukça önemlidir.

Penis Halkası Prezervatif İle Kullanılır mı?

Titreşimli penis halkasını takarken tırtıklı yapı vajinaya bakmalıdır bu şekilde partneriniz de titreşimlerden etkilenecektir. Gerektiğinde prezervatifle birlikte kullanabileceğiniz cinsel ilişki ürünleri, arzu ettiğiniz cinsel ilişki için zengin ve renkli bir ortam oluşturabilir. Cinsel ilişkisinde monotonluk yaşayan kişilerin çoğunlukla tercih ettiği penis halkası penis halkası penis üzerine takılan bir seks oyuncağıdır. Yalnızca halkayı takan kişiye değil karşı tarafa da pozitif duygular sağlayabilen bu tarz ürünlerin kullanımı da oldukça basittir. Yalnızca bazı hijyen kurallarına dikkat edilmesi yeterli olacaktır. Bu sayede penis halkası uzun süre güvenle kullanılabilecektir.

Penis pompası, ihtiyacınız olan eğlence dozu yüksek cinsel ilişki için renkli bir ortam yaratabilir. Titreşimli penis halkası penise takıldıktan sonra halkanın yanında bulunan motorla çalışır. Motor çalışmaya başladıktan sonra titreşimle ilişkiye başlayarak uzun süredir sahip olmadığınız anlar yaşamanıza yardımcı olabilir. Cinsel hayatın durgunluğuna son vermek istiyorsanız titreşimli penis halkasına hemen sahip olabilirsiniz.

Tagged : / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir