Titreşimli Penis Halkası Ne İşe Yarıyor?

titresimli-penis-halkasi

Titreşimli penis halkası, monoton bir cinsel yaşamı olan ve yeni tatlar yaşamak isteyenler için ideal bir üründür. Titreşimli penis halkası su geçirmeyen bir malzemeden yapılmıştır bu yüzden nemli bir ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yatak odasına sınırsız fanteziyle girerken, partnerinizle duş, küvet, spa ve diğer durumlarda inanılmaz keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Cinsel ilişki sırasında her iki tarafı da bulaşıcı hastalıklardan korumak için her cinsel ilişkiden sonra ürün dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Bu sayede her cinsel ilişkiden sonra dezenfekte edebilir ve uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Titreşimli halka silikon malzemeden yapılmıştır. Bu bakımdan kesinlikle çatlama ve incelme gibi olumsuz özellikleri yoktur. Öte yandan silikon ürünler insan dokularına çok yakın oldukları için cinsel ilişki sırasında rahatsızlık vermezler. Titreşimli halka üzerinde lastik boncuklu bir halka ve halkayla birleştirilmiş küçük bir motor vardır. Aleti titretmek için titreşim motorunu çalıştırın. Elektrikli motorlar, erkekler ve kadınlar için eğlenceli anlarda pozitif gelişmeler sağlar. Halkanın bu özelliği, kadın cinsel organının en derin bölümünü uyarabilir. Böylelikle amaç kadınlara orgazm duygusu vermektir.

Titreşimli Penis Halkası Pilini Çıkartmak Gerekir mi?

Bir başka deyişle, erkekler ve kadınlar seks esnasında bu titreşimleri severler ve kesinlikle bunu denemek isteyeceğiniz bir üründür. Titreşimli halka bir pille çalıştırılır ve pil biterse bunları kolayca değiştirebilirsiniz. Öte yandan, pili uzun süre kullanmamayı planlıyorsanız, en iyisi pili aletten çıkarıp saklamaktır. Titreşimli penis halkasını kullandıktan sonra su ve sabun ile iyice yıkamak çok önemlidir. İki tarafı da bulaşıcı hastalıklardan korumak için her cinsel ilişkiden sonra ürün mutlaka dezenfekte edilmelidir. Bu şekilde, her ilişki sona erdikten sonra onu dezenfekte ederek kullanımını kolaylaştırabilirsiniz. Halka sertleşmiş penisin köküne yerleştirilerek sıkılaştırılabilir. Bu ürün sayesinde partnerinizle keyifle hatırlanacak dolu dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.

Partnerler arasında cinsel ilişki çok önemlidir. Bu nedenle, iki taraf arasındaki ilişki nihayetinde mutlu olmalıdır. Titreşimli penis halkası bir kadının klitoral bölgesini uyardığında, istenen orgazma ulaşmaya yardımcı olabilir. Titreşimli penis halkasını temizlemek için asla kimyasal temizleyiciler kullanmayınız. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra, iyice kurutabilir ve bir sonraki kullanım için saklayabilirsiniz. Seksten sonra her iki taraf da mutlu olmalı. Bu mutluluğu elde etmek için farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Titreşimli penis halkası en çok kullanılan ürünlerden biridir ve bu tür mutluluklar elde etmeniz için birebirdir. Bu ürünler cinsel yaşamınızı farklı açılara taşıyarak mutluluk dolu anlar geçirmenizi sağlayabilir.

Tagged : / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir