Titreşimli Penis Kılıfının Yararları

titresimli-penis-kilifinin-yararlari

Titreşimli penis kılıfının ucunda bulunan ek sayesinde partnerinizi daha fazla etkileyebilirsiniz. Aynı zamanda mükemmel titreşimler sağlayarak kendinden geçmesini sağlayabilirsiniz. Titreşimli penis kılıfını kullanmak size ve partnerinize eğlenceli zamanlar yaşatacaktır. Titreşimli penis kılıfı ile yaşanılan bu deneyimler sayesinde cinsel yaşamınıza renk gelecektir. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus hijyendir. Her cinsel ilişkiden sonra titreşimli penis kılıfını temizlemeniz olası hastalıkları uzak tutar. Böylelikle uzun süre sağlıklı bir şekilde ürünü kullanmaya devam etme şansınız olur. Ürünün penisi zarar verecek kadar sıkmadığına emin olmanız önemli bir detaydır. Titreşimli penis kılıfı ufak tefek kaşıntılara neden olabilir. Bunun dışında bir sorun hissederseniz kullanmayı bırakmalısınız.

Titreşimli penis kılıfı gerçekci ten hissi veren malzemeden tasarlanmıştır. Damarlı dış yüzeyi partnerinizin eğlenceli anlar yaşamasını sağlayabilir. Titreşim ve klitoral uyarımı ile hem size hem de partnerinize tekrar yaşamak isteyeceğiniz eğlenceli anlar sağlayabilir. Titreşimli penis kılıfının üst kısmında bulunan çıkıntılar klitoris uyarımını daha fazla sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Cinsel yaşamınızın daha keyifli geçmesini sağlayan titreşimli penis kılıfları farklı boyutlara ve farklı özelliklere sahiptir. Size en uygun penis kılıfını seçerek kullanmaya başlayarak cinsel yaşamınızı aydınlatabilirsiniz.

Penis Kılıfı Ne Kadar Zaman Kullanılabilir?

Titreşimli penis kılıfları gücünü pillerden alır ve pili bittiği zaman rahatlıkla değiştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Penis kılıfı zarar görene kadar kullanabilirsiniz. Titreşimli penis kılıfını her kullanımdan sonra temizleyerek hem kendinizi hem de partnerinizi potansiyel sağlık koruyabilirsiniz. Partnerinize daha keyifli anlar yaşatmak size özgüven verecektir ve artık cinsel yaşamınızda kaygılarından bu sayede kurtulabilirsiniz. Titreşimli penis kılıfını tercih etmek sizi öne geçirir.

Daha zevkli bir deneyim için jel veya kayganlaştırıcı krem kullanılmalıdır. Testis kavrama halkasıyla daha kontrollü ilişki imkanı sağlar. Farklı uygun boyutlu vibratörlerle de kullanılabilir. Gerçekçi bir yapıya sahip olduğu için partnerinize doğal bir ilişki yaşatır. Titreşimli penis halkaları çoğu ilişki için gereklidir. Artık sıradanlaşan ilişkilerde haz duygusu azalabilir. Böyle durumlarda bu oyuncaklara başvurarak çok farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Monoton geçen cinsel hayatınızı daha fazla renklendirmek için titreşimli penis kılıfını kullanabilirsiniz. Bu tür seks oyuncakları cinsel yaşamınıza farklılık katacak ve özgüven sağlayacaktır. Cinsel hayatınızdan daha fazla memnun kalmak ve partnerleriniz ile unutulmaz bir cinsel ilişki yaşamak için titreşimli penis kılıfını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tagged : / / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir