Yapay Vajina Yararlı Mı?

yapay-vajina

Yapay vajinalar erkekler için özel olarak üretilmiştir. Yalnız veya farklı deneyimler isteyen erkeklerin ilk tercihi bu vajinal mastürbasyondur. Yapay vajinalar gerçek bir vajinal etki yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır. Gerçeklik duygusu üst düzeyde yaşanacağı için harika bir mastürbasyon deneyimi yaşatacaktır. Bu nedenle genellikle silikon malzemeden yapılmaktadır. Yapay vajina boyutları her erkeğe uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir soruna yol açmadan her penis büyüklüğüne uyum sağlayacaktır. Alerjiye neden olmayan bu vajinalar güvenle kullanılabilir. Yapay vajinalar çok pratik ve kullanımı kolay seks ürünleridir. Yapay vajinalar çeşitli modellere ayrılmıştır. Hangi yöntemin tercih edileceği, kişinin istediği modele bağlıdır. En popüler yapay vajina iki ayrı girişi olan vajina modelidir. Ayrıca bazı modellerin tek girişi vardır. Yapay vajina, gerçek bir cinsel ilişki duygusu yaratarak zevki bir üst seviyeye çıkarır. Bu tür yapay vajinalar sadece bekar erkekler için değil, aynı zamanda partneri olanlar için de ilk tercihtir. Seks oyuncaklarına benzeyen bu yapay vajina, cinsel ilişki sürecine renk katacak eğlenceli bir üründür.

Yapay Vajina Kullanırken Dikkat Edilmesi

Yapay vajina alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Hepimizin bildiği gibi yapay vajinalar birkaç türe ayrılmıştır. Hangi modelin kullanılacağına karar verdikten sonra dikkat edilmesi gereken en önemli şey malzemedir. Vajina yapımı için kullanılan malzemeler insan vücuduna zarar vermemeli ve yüksek derecede rahatlık sağlamalıdır. Ayrıca vajinayı kullanırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Birincisi, kullanımdan önce ve sonra temizliktir. Yapay vajina yıkanmadan kullanılmamalı ve kullanıldıktan sonra yıkanmalıdır. Ürün yıkandıktan sonra kendi kendine kurutulmalı veya bir havlu yardımıyla yavaşça hareketlerle kurutma işlemi gerçekleştirilmelidir. Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda, çok faydalı olan yapay vajina, zevk arayan ve yalnız olan erkekler için en ideal seks ürünlerinden biri haline gelecektir.

Yapay vajina kuruduğunda ürünün kullanımını zorlaştıracağı gibi aynı zamanda ürünün dokusuna da zarar verecektir. Pürüzsüzlük hissi vermesi ve sağlığınıza zarar vermemesi için bu ürünü bir kayganlaştırıcı ile kullanmanızı öneririz. Yapay vajinada kullanılabilecek en rahat ve zararsız ürün su bazlı bir kayganlaştırıcıdır. Penisin girişine veya yapay vajinaya biraz su bazlı kayganlaştırıcı uygulayabilirsiniz. Kullanım esnasında kayganlık hissi ortadan kalktıktan sonra tekrar kayganlaştırıcı uygulamaya gerek yoktur. Çok az tükürük ile su bazlı kayganlaştırıcı pürüzsüzlüğünü geri kazanabilir. Yapay vajina temizliğinde kimyasal kullanmayınız. Kimyasallarla temizlik, çeşitli cilt sorunlarına neden olabilir veya ürünün hassas dokularına zarar verebilir. Bu nedenle en iyi temizlik için ılık su ve sabun kullanılabilir.

Tagged : / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir