Yatakta Asla Yapmamanız Gereken 5 Şey

YATAKTA ASLA YAPMAMANIZ GEREKEN 5 ŞEY

Tek gecelik bir ilişki ya da da uzun süreli sevgiliniz farketmez. Yatakta ne olursa olsun asla bu 5 şeyi yapmayın.

Bu konuda gerçekten samimi değilseniz asla ‘Seni seviyorum’ demeyin.

İlk kez seni seviyorum demek için en kötü zamanlama seks sırasındadır. Yanlışlıkla ağzınızdan kaçtıysa bile lafı ‘Seni arzuluyorum’a getirmeye çalışın.

Asla kilolarınızdan bahsetmeyin

Herkesin güvensizlikleri vardır ve kimse soyunukken kendini yeterince fit hissetmez. Bu düşüncenizi kendinize saklayın, güvensizliğinizle partnerinizin motivasyonunu düşürmeyin.

Nelerden hoşlandığınızı göstermekten çekinmeyin

Yeni partnerinizle seksten keyif almak istiyorsanız ona nelerden zevk aldığınızı mutlaka gösterin. Elini yönlendirin, kalçalarını yönlendirin ve hoşlandığınız şeyleri mutlaka belirtin.

Asla eski sevgililer hakkında konuşmayın

Seks sırasında, hemen öncesinde ya da sonrasında asla eski sevgilinizden bahsetmeyin. Partneriniz hala onu düşündüğünüzü düşünecektir. Geceyi berbat etmek istemiyorsanız bu konuda çenenizi tutmayın öğrenin.

Kendinizi zora sokmayın

Oral seks yapmaya niyetlendiyseniz, başladığınızda asla iğreniyormuş gibi yapmayın. Eğer gerçekten iğreniyorsanız oral seks yapmayı denemeyin bile.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir