Penis Pompası Ne İşe Yarıyor?

sex-yapmanın-faydaları

Penis pompaları birçok erkek tarafından tercih edilmeye başlandı. Erkeklerin penis egzersizine yardımcı olmak için kullanılan penis pompası, silikon ağızlı şeffaf bir tüptür. Kullanımı kolay pompa sistemi, oral sekse benzer şekilde penis üzerinde emme etkisi yaratmaktadır. Şeffaf bir tüp kullanıldığı için güçlü bir vakumunun etkisiyle beraber değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

Pompayı ereksiyon olmadan penise yerleştiriniz. Vakum etkisini penis tamamen dikleşene kadar zorlamadan yavaşça uygulayınız. 15-20 kere vakumladıktan sonra havayı yavaşça boşaltınız. Bu işlemi 15 dakika tekrarlayınız. Penis pompasını kullanmaya başlamadan önce kayganlaştırıcı krem veya jel kullanınız. Çünkü penis pompasının girişi elastik bir yapıya sahip olduğu halde kayganlaştırıcı uygulandıktan sonra kullanımı daha sağlıklı ve rahat olacaktır. Lütfen pompa talimat kılavuzunu okuyunuz ve kesinlikle uygulayınız. Öncelikle hijyenin sağlanması çok önemlidir. Hem ekipmanın hem de penisin temizlenmesi gerekir.

Penis Pompası Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Penis pompasını her kullanımdan sonra sökmelisiniz ve hijyen sağlamak için ılık su ile temizlemelisiniz. Penis pompası en az 3 ay sürekli kullanılmalıdır. İstenilen verimi elde etmek için kullanım sırasında seansa ara verilmemelidir. Penis pompasını her kullandığınızda 15 dakikaya kadar kullanmalısınız. Bu süreyi aşmamaya dikkat etmeli ve tahriş ve aşırı kullanımdan kaynaklanan hasar gibi olası yaralanmalardan kaçınmalısınız. Cinsel hayatınızın iyi olması ve partnerinizle beraber her ilişkiden sonra mutlu olmanız için penis pompasını kullanarak penisinize gerekli egzersizleri yaptırabilirsiniz. Mutlaka penis pompasını doğru bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Aşırı ve yanlış kullanım sonucu verim alamayabilir ve tahrişlere neden olabilirsiniz. Penis pompası cinsel yaşamınıza renk katabileceğinden partnerinizle saatlerce eğlenebilirsiniz. Penis pompasının birçok çeşidi bulunmaktadır. Sizler de favori modelinizi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Penis pompasını kullanmadan önce lütfen talimatları dikkatlice okuyunuz. Penisi temizleyiniz ve kullanmadan önce hijyenik tutunuz. Daha sonra pompanın düzgün bir şekilde temizlenmesi sağlayarak işleme başlanmalıdır. Penis pompası ile 3 ay egzersiz yapabilir ve faydalarını görebilirsiniz. Düzenli ve doğru kullanım ile istediğiniz verimi elde edebilirsiniz. Penis pompası kullanımı sonrasında istediğiniz verimi elde edip yatakta daha özgüvenli olabilirsiniz. Partnerinizle yaşayacağınız orgazm dolu dakikalar iki tarafında mutlu olmasını sağlayacaktır. Penis pompası medikal bir ürün değildir. Penis pompası penise gerekli egzersizleri yaptırmanızı sağlar. Penis pompası modelleri kullanırken kullanım sürelerine mutlaka uyunuz. Tahriş ve başka problemler yaşamamak için penisi olması gerekenden daha uzun süre vakumda tutmayınız. Düzenli egzersiz ile istediğiniz verimi elde edebilirsiniz.

Tagged : /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir