Titreşimli Vibratör Nedir?

vibrator-cesitleri

İlk icadından bu yana vibratör teknolojisinin boyutu çok farklı olmuştur. Her gün geliştirilmekte olan vibratörün boyutu, orijinal boyutundan daha küçük olup, her kadın için rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı tasarım, ölçü ve çeşitlere sahip vibratörler tüm dünyada kadınların ilgisini çekmektedir. Örneğin son zamanlarda uzay teknolojisi ile üretilen HUM adlı dünyanın ilk yapay zeka vibratörü de geliştirildi. İleri teknolojiyi yakından takip eden cihaz, kendini kadınların istekleri ve vücut hareketlerine göre otomatik olarak ayarlayabiliyor ve kullanım sonrası tüm deneyimleri öğrenebilmek için hafızasına kaydedebiliyor. Bu nedenle, zaman geçtikçe kullanıcılara gerçek insanlarla seks hissi verebilir.

Titreşimli Vibratör Çeşitleri

Günümüzde kullanıcılara sunulan birçok farklı vibratör çeşidi bulunmaktadır. Bu vibratör çeşitleri arasında farklı çalışma prensipleri de bulunmaktadır. En çok tercih edilen motorlu, motorsuz ve titreşimli vibratörlerdir. Vibratör tercihi, kullanıcının istekleri doğrultusunda değişim gösterebilmektedir. Ancak geneli, kadının zevk alabilmesi amacına dayanarak uygulanmaktadır. Kullanıcı, vibratörü öncelikle ılık su ile yıkayarak kullanmalıdır. Hijyenik kullanılması önerilen titreşimli vibratörlerin, cinsel organ içerisinde daha rahat hareket edebilmesi için kayganlaştırıcı kullanılması tavsiye edilmektedir. Vibratörün titreşiminden yararlanarak, klitorise değdirerek de yüksek orgazma ulaşmak mümkündür.

Kadınlar için farklı amaçlar için farklı vibratörler üretilmiştir. Vibratörler genellikle elektrikli ve elektriksiz olmak üzere ikiye ayrılır, amaç kadının cinsel zevkini en üst düzeye çıkarmaktır. Günümüzde kadınlar, titreşimli vibratörler ve elektriksiz vibratörler, yani dildolar kullanmaktadır. Ayrıca ihtiyaca göre farklı tasarımları vardır.

Vibratör türleri arasında en çok tercih edilen titreşimli vibratördür. Bunun sebebi, pilli ya da şarjlı vibratörün titreşimli olması kadınların klitorisin daha rahat uyarılmasını sağlayacak olmasıdır. Bu, zevki artırabilir ve orgazma ulaşmayı kolaylaştırabilir. Aynı zamanda, birçok titreşimli vibratör dönme veya ileri geri hareket etme kabiliyetine sahiptir. Bu, kadınların mastürbasyon yapmasını daha keyifli hale getirebilir.

Titreşimsiz dildolar daha çok vajina içerisine girmesi ve bu şekilde kadının tatmin olması amacı ile üretilmektedir. Herhangi bir hareketsel işlevi yoktur, fakat vajina içerisindeki noktaların uyarılmasına imkan sağlayabilir. Bu da kadınların daha yüksek orgazm olmasını sağlayabilir. Vibratörler, titreşimli ve titreşimsiz kullanılabilmektedir. Kullanıcının isteklerini ön plana koyarak nasıl bir vibratöre ihtiyacı olduğunu bilmesi gerekmektedir. titreşim yoğunluğu, uzunluk, kalınlık ve vajina içi, vajina dışı kullanıma özel üretilen vibratörlerden kendisine en uygun olanı tercih edebilir. Kadınların tercih ettiği seks oyuncakları arasında en sevileni vibratördür. Büyük orgazmlar yaşamak için titreşimli vibratörü tercih edebilirsiniz.

Tagged : / / / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir