Seks Kültür

Seks Pozisyonuna Göre Karakter Tahlili

By  | 

BANA SEKS POZİSYONUNU SÖYLE…

Yatakta klişeleri mi tercih ediyorsunuz yoksa çılgın, ele avuca sığmaz bir seks hayatınız mı var? Uzmanlarımıza göre favori seks pozisyonunuz kim olduğunuza dair önemli ip uçları barındırıyor.

Üstelik değişik pozisyonlarda değişik sex oyuncakları kullanarak pozisyonları daha da keyifli hale getirmek mümkün.

1

Misyoner

Misyoner pozisyonunu tercih eden kadın basitlikten hoşlanıyor. Sekste çılgın deneylerin ve deneyimlerin peşinde değil. Göz teması kurmayı ve partneriyle duygusal bir bağ kurmak onun için önemli. Bu pozisyon aynı zamanda işini çabucak bitirmek isteyen kadınlar arasında da populer. Bu pozisyonda klitoral bir vibratör kullanmak ek olarak partnerinizi çıldırtabilir.

İlişki Uzmanı Delilah Taylor’a göre, misyoner, uzun surely beraberliklerde en çok tercih edilen pozisyon. Kimilerince sıkıcı sayılsa da misyoner, partnerler arası duygusal bağ kurmak için en ideal pozisyon.

2

Kadın üstte

Seks eğitmeni Charlie Glickman’a göre kadının üstte olduğu pozisyon kadının daha dominant olduğu ilişkiler için mükemmel. Bu pozisyonda tüm kontrol kadında ve ne istediğini bilen bir kadın partnerini istediği gibi yönetebiliyor. Vücuduyla barışık, kendini seven ve ne istediğini bilen kadınların tercihi bu pozisyon.

3

Kaşık

Romantiklerin favori pozisyonu. Bu pozisyonda kadın partnerine %100 güveniyor ve kendini tümüyle vermiş durumda. Sekste acele etmeyi sevmeyen, konfora önem veren romantiklerin pozisyonu.4

4

Köpek

Adı bir yana köpek pozisyonunda gerçekten de hayvani bir yan var. Bu pozisyon, ne şekilde uyguluyorsanız uygulayın yatakta vahşileşmeyi sevenlerin pozisyonu. Yaramaz ve vahşi kızların favori pozisyonu. Bu pozisyonda anal uzantısı bulunan bir titreşimli penis halkası kullanarak partneri hem vajinal hem de anal olarak uyarmak mümkün.

5

Tersine kovboy

Yatakta vahşi, yeni deneyimlere açık ve kontrolü seven kadınların en sevdiği pozisyonlardan biri. Ayrıca vücudunu sergilemeyi ve gösterişi seven kadınlar için de favori pozisyon. Erkek muhteşem kalçalarınızı izlerken yatağınızın karşısına koyacağınız bir aynadan hiç bir açıyı kaçırmazsınız. Yatağı bir sahne olan gören çiftlerin pozisyonu ters kovboy.

/sheknows.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Anal Tıkaç, Anal Plug, Şişme Bebek, Şişme Kadın, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir