Vibratörleri Kullanma Kılavuzu

yapay-vajina-modelleri

VİBRATÖRLERİ KULLANMA KILAVUZU

En çok satan seks oyuncaklarının başında vibratörler gelir. Ve bir çok vibratörün kullanım kılavuzu yoktur. Vibratörler, kullanımı kolay seks oyuncakları olsa da hiç kullanmamış birisi neyi nasıl yapacağından emin olamayabilir. Diğer bir çok aletin nasıl kullanılacağı başkalarına sorarak ya da görerek öğrenilse de seks oyuncaklarında bu durum çoğunlukla pek mümkün değildir. O yüzden sizin için muhteşem bir vibratör rehberi hazırladık. Hazırladığımız yazıyı okuyun ve vibratörünüzü elinize alarak öğrendiklerinizi uygulamaya başlayın :).

titresimli-vibrator

1- Vibratörünüzü tanıyın Vibratörü paketinden çıkarın ve nasıl kullanıldığını anlamaya çalışın. Pil ile mi çalışıyor, şarjlı mı, pil ile çalışıyorsa ne tür pil ile çalışıyor… Üzerindeki düğmeleri kurcalayın, güç ve hız seçenekleri varsa taker taker onları deneyin (çoğu vibratörde vardır). Vibratörünüzü denemeye başlamadan önce mutlaka sabunlu suyla iyice yıkayın. Seks oyuncaklarında hijyen çok önemlidir. Ürün su geçirmez değilse pil, şarj ve diğer kontrol bölmelerine su gelmemesine dikkat edin.

2- Vibratörü çalıştırın Vibratörü partnerinizle beraber kullanmayı düşünüyorsanız bile önden kullanıp denemekte ve nasıl kullanıldığını öğrenmekte fayda var. Kendinizi partnerinizin ellerine bırakmadan önce seks oyuncağınızı iyice tanıyın :). Ev arkadaşınız, çocuklarınız ya da meraklı komşularınız varsa müziğin sesini açın, böylece sesinizi kimse duymasın.

3- Işıkları kapatmayın Işıkları açık tutmak herkesin hoşuna gitmese de vibratörün kullanımını öğrenirken çok eğitici olabilir. Vücudunuzda yepyeni erojen bölgeler keşfedebilirsiniz. Bu öğrendiğiniz bilgiler yatakta çok işinize yarayacak ve zevkli dakikalar geçirmenize yardımcı olacaktır.

4- Önce kapalı deneyin Vibratörün titreşimini açmadan önce vicudunuzda deneyin. Vücudunuz materyale alışsın. Hazır hissettiğinizde vibratörünüzü çalıştırın ve kendinizi yeni seks oyuncağınızın yaşatacağı zevke bırakın.

5- Önce eller ve ayaklardan başlayın Vibratörü çalıştırır çalıştırmaz hemen cinsel organlarınıza dokundurmayın. Önce el ve ayaklarınızdan başlayın, boynunuza, karnınıza, bacaklarınıza dokundurun. Titreşimi hissedin ve vücudunuzu o yavaş yavaş alıştırın. Yavaş yavaş daha duyarlı, erojen bölgelerinize geçin. Meme uçlarınızın etrafında çemberler çizin, kasıklarınızda gezdirin. Hazır olduğunuzda vibratörünüzün içeri girme vakti gelmiş demektir :).

6- Acele etmeyin, vücudunuzun her santimini keşfedin Vibratörlerin en iyi yanı asla yorulmamalarıdır. Siz istediğiniz sürece çalışırlar ve vücudunuzun tüm gizli kalmış muhteşem zevk noktalarını keşfetmenize zaman tanırlar. Çoğu kadın vibratörleri klitoral uyarım için kullanır ve genellikle klitorisin bir yanı diğerinden daha hassastır. Kendinizi bir kaşif olarak düşünün, vibratör de vücudunuzun en gizli kalmış noktalarını keşfedecek feneriniz.

7- Değişik hızları deneyin Çoğu vibratörün çoklu hız seçeneği vardır. Başlarken her zaman en yavaşından başlayın, hızı yavaş yavaş artırın. Hız arttıkça alacağınız zevk de artacaktır. Vibratör çok kuvvetli gelirse vücudunuza bastırmadan yumuşak bir şekilde kullanmaya başlayın. Vücudunuzun bazı bölgelerine yavaş bir titreşim iyi gelirken bazı bölgelerde maksimum hıza çıkmak istediğinizi göreceksiniz. Değişik hız ayarlarını tüm vücudunuzda deneyin, ideal hızı bulacaksınız.

8- Biraz basınç uygulayın Değişik yerlere değişik basınçlar uygulayarak vibratörünüzü deneyin. Kimileri klitoris civarında yüksek basınçlı hareketleri severken kimileri için vibratörü sadece o bölgede tutmak yeterlidir. Çoğu pilli vibratörde uyguladığınız basınç arttıkça hissettiğiniz titreşim azalır. Ayrıca vibratörü ne kadar sıkı tutarsanız eliniz o kadar titreşeceğinden vibratörün genel titreşimi azalır. Neyin size iyi geldiğini anlamak için vücudunuzda zevkli deneyler yapmaya devam edin.

9- Vibratörün köşelerini ve düzlüklerini deneyimleyin Çoğu vibratörün sivri bir köşesi ya da ucu vardır. İlk önce vibratörünüzün en uç noktasını deneyin, sonra yavaş yavaş yanlara geçin. Geniş bölgelerinde verdiği titreşimler bu uç bölgelerinde titreşiminden farklı olacaktır.

10- İçeri sokmak için güvenli mi? Çoğu kadın vibratörleri dış uyarım için kullansa da vibratörler vajina içine sokmak ya da anal kullanım için uygundur. Vajinal ve anal kullanıma uygun vibratörler yumuşak, ipeksi bir yüzeye sahiptir ve vücut sıvılarını emmez. Gene de vibratör kullanırken üzerine prezervatif geçirerek kullanmak tavsiye edilen bir alışkanlıktır. Bu şekilde vibratörün hijyeninden emin olmuş olursunuz. Ayrıca vibratörü kullanırken su bazlı kayganlaştırıcılarla birlikte kullanmanız gerekir. İster vajina girişinize ister içine, isterseniz de seks oyuncağınızın yüzeyine kayganlaştırıcı sürebilirsiniz.

11- Derinlere yolculuk Vibratörü içeri sokmadan önce dışarıda kullanın. Önce kendinizi hazırlayın, vücudunuzu rahatlatın ve içeri yavaş yavaş sokun. Vibratörle g-noktanızı da uyarabilirsiniz ve hatta sırf g-noktasını uyarmak için tasarlanmış vibratörler de vardır. Vibratörünüzü vajinanızın 3-4 içindeki üst vajinal duvara bastırarak g-noktanızı keşfedebilirsiniz.
 
12- Vibratörünüzü partnerinizle kullanmak Vibratörünüzü partnerinizle de kullanabilirsiniz. Seks sırasında vibratörünüzü kendiniz kullanarak uyarımı artırabileceğiniz gibi vibratörünüzü partnerinizin üzerinde de kullanabilirsiniz. Çiftler için yapılmış seks oyuncaklarını kullanırsanız iki taraf da seks sırasında daha çok zevk alır. Vibratörünüzü ne şekilde kullanırsanız kullanın yukarıdaki adımları her zaman uygulayın.

/sexuality.about.com

”Türkiye’nin en iyi seks shop’u YasakElmam.com”

Anahtar Kelimeler: Seks Shop, Sex Shop, Seks Oyuncakları, Erotik Shop, Vibratör, Penis Pompası, Geciktirici, Geciktirici Sprey, Penis Halkası, Tenga, Realistik Vajina, Mastürbatör, Fun Factory, We-vibe, Wevibe, Lelo, Pjur, Seksi İç Çamaşırları, Seksi Kostüm, Seks Tüyoları
Tagged : / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir