En Acı Veren Pozisyonlar

titresimli-penis-halkasi-ise-yariyormu

Bireylerin yaşam kalitesini doğru orantılı olarak etkileyen temel faktörlerin başında şüphesiz cinsel hayat gelir. Cinsel hayatın gidişatı, yaşam kalitesini temelinden etkiler. Bireylerin mutlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürdüğü seks yaşantısı, kişilerin ruhunu besleyeceği gibi yaşam kalitesi için de bir yol haritası olur. Bu yol haritasının ne kadar doğru olacağı ise çiftlerin istekleri doğrultusunda şekillenir. En acı veren pozisyon konusunda bilgi edinerek doğru adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bunun için çiftlere yönelik yardımcı ürünlerden faydalanmak olumlu sonuç doğurabilir. 

Bireylerin, beklentileri, istekleri, kabul ettikleri, iletişimi, birbirlerine karşı duydukları sevgi ve daha pek çok etken seks yaşantısını etkiler. Bunların toplamını başarmış kişiler ise fiziksel ve ruhsal tatmini maksimum düzeyde yaşayabilir. Durağan bir seks hayatı günün sonunda çiftleri heyecandan uzaklaştırabilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmamak için ilişki pozisyonları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Karşılıklı rıza ile farklı seks pozisyonları deneyebilirsiniz. Bu sayede seks yaşantınızın heyecanını daha da artırabilirsiniz. Heyecanı artırmak için erotik masaj yağları, özel kokular, mumlar ile ortamın ambiyansını değiştirebilirsiniz. 

Bunun yanı sıra daha da heyecanlı bir seks yaşantısı isterseniz, seks oyuncakları kullanabilirsiniz. Farklı seks pozisyonları ile seks oyuncaklarını birleştirdiğinizde hazzı daha da yukarı taşımanız mümkündür. Farklı noktalara hitap eden birden fazla sex pozisyonu vardır. Bunlar arasından seçim yaparak kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu pozisyonları denerken, uygun kayganlaştırıcılar ile daha kaygan bir vajina ve penis elde etmenizi sağlar. 

Seks pozisyonlarını denemek için partnerinizle açık iletişim kurmalı ve en doğru olana birlikte karar vermelisiniz. Bazı pozisyonlar, erkek ve kadınlar için zevkten daha çok acı verici olabilir. Kimileri bu acıdan hoşlanıyor olsa da, bu durum mutlaka bireyler arasında konuşularak en doğru şekilde ilerlemek gerekir. Gebe kalma pozisyonları da zaman zaman en acı veren pozisyon olabilir. Ancak karşılıklı iletişim ile sorunsuz bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz. 

En İyi Seks Pozisyonları

Cinsel hayatı renklendirmek, hareketlendirmek ve orgazmı maksimum seviyede yaşamak kişilerin tercihlerine göre değişir. Seks sırasında kullanılabilecek en iyi sex pozisyonları, elbette ki kişilerin tercihlerine, rahatlığına ve fiziksel olarak durumuna bağlı olarak değişir. Ancak kadın ve erkekler için zevki hem fiziksel hem de ruhsal anlamda üst düzey yaşatacak bazı pozisyonlar vardır. Bazı pozisyonlar için acıdan çok zevki ön plana çıkaracak ürünler vardır. Sex minderleri bunun için uygundur. Yaygın olarak kullanılan ve en iyi seks pozisyonları olarak kabul gören seçenekler şunlardır;

Misyoner Pozisyonu: Seksin en klasik pozisyonlarından biri olan misyoner pozisyonu, kadın ve erkekler için vazgeçilmezdir. Çiftlerin yüz yüze olduğu bu pozisyon ile göz teması sağlandığı için iletişim oldukça kuvvetlidir. 

Köpek Stili: Doggy pozisyonu olarak da bilinen bu pozisyon, kadının köpek pozisyonu almasıyla gerçekleşir. Penetrasyonun en yüksek olduğu pozisyonların başında doggy pozisyonu gelir. 

Kadın Üstte: Kovboy pozisyonu olarak da bilinen bu pozisyon ile kadın, sırt üstü yatan erkeğin üzerine çıkarak penisi içine alır. Kontrol kadında olup, seksin ritmini kadın belirler ve partneriyle doğrudan temas kurar.

Çatal Pozisyonu (Spoon): Çiftlerin duygusal tatmin olarak da en sevdiği pozisyonlardan biridir. Burada partnerler, birbirine sırtlarını döner ve samimi bir atmosfer sağlanır. 

Ayakta Seks: Erkeğin gücünü ortaya koyduğu pozisyonlardan biridir. Partnerler ayakta dururken, erkek kadını kucağına alarak penetrasyonu gerçekleştirir. 

En iyi seks pozisyonları konusunda unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da, her bireyin cinsellikle ilgili tercihleri farklıdır. En iyi seks pozisyonlarını en iyi şekilde yaşamak için açık iletişim kurarak adım atmalısınız. Cinsel hayatını için en iyi pozisyonu keşfetme noktasında denemeler yapmalı ve orgazmı en iyi şekilde yaşayacağınız pozisyonları tercih etmelisiniz. Hangi pozisyon olursa olsun, çiftlerin birbiri ile iletişim halinde kaldığı her pozisyonun zevk düzeyi yüksek olacaktır. Bunun için öncelikle kendinizi ve partnerinizi tanımalısınız. Ardından pozisyonları deneyerek kendiniz için en doğru ve en iyi pozisyonu kendiniz keşfetmelisiniz. 

Kadınların Daha Çok Zevk Aldığı Pozisyonlar

Partnerlerin her ikisinin de mutlu bir seks yaşaması için birbirlerini en iyi şekilde tanımaları gerekir. Kuvvetli bir iletişim, bilinçli hareket etme ve merak duygusu ile orgazmı maksimum seviyede yaşayabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar seks için fiziksel olarak farklı özelliklere sahip olması nedeniyle zevk alacakları pozisyonlarda farklılık göstermektedir.

Seks her birey için farklı şekilde seyretmekte olup, seks yapacağınız kişilerin nelerden zevk aldığını bilmeniz önemlidir. Her birey için farklı şekilde ilerliyor olsa da bilimsel araştırmalara göre kadınların en çok zevk aldığı pozisyonlar şu şekilde sıralanabilir; 

Misyoner Pozisyonu: Kadınların orgazma ulaşması için tercih edilen başlıca pozisyonlardandır. Kadının sırt üstü yatıp, erkeğin üzerine yattığı bu pozisyon ile göz teması yoğun olması nedeniyle kadınlar ruhsal olarak da tatmin olmaktadır. 

Ayaklar Omuza: Kadının sırt üstü yatıp, ayaklarını erkeğin omzuna attığı bu pozisyonda, klitorisin uyarılması daha fazladır. Bu durumda kadınların daha fazla zevk almasını ve orgazmı hızlandırmaktadır. 

Makas Pozisyonu: Kontrolün ağırlıklı olarak kadında olduğu makas pozisyonu, penis ve vajina bulaşacak şekilde bacaklar açık haldedir. Burada kadın ritmi ayarlar, seksin gidişatını kadın belirler.  

Kaşık Pozisyonu: Kaşık pozisyonu hangisi sorusuna burada yanıt vermek gerekirse, çiftlerin aynı yöne vererek ilişkiye girdiği bir pozisyondur. Erkek arkadan kadına sarılır ve vajinaya girişini arkasından gerçekleştirir. Romantik olarak algılanan bir pozisyondur ve kadınların da hoşuna gitmektedir. 

Doggy Pozisyonu: Ağrılı olması nedeniyle her kadının olmasa da pek çok kadının penisi daha fazla hissetmek için sevdiği bir pozisyondur. 

Mutfak Tezgahı Pozisyonu: Seks hayatını renklendirmek ve pozisyondan alınan zevk uygulandığı mekanlara göre de değişebilir. Kadını mutfak tezgahına oturtarak yapılan seksin kadınlar tarafından sevildiği biliniyor. 

Cowgirl Pozisyonu: Kadının üstte olduğu pozisyonda, kontrol kadındadır. Bu durum kadına özgüven vermesi ve seksi yönlendirmesi nedeniyle kadınların sevdiği pozisyonlardandır. 

Kucak Pozisyonu: Erkeğin oturur pozisyonda olduğu bu pozisyonda, kadın erkeğin kucağına oturur. Kadın burada zıplamak yerine sağa ve sola doğru kalça hareketleri ile zevki maksimum yaşar. 

Erkeklerin Daha Çok Zevk Aldığı Pozisyonlar

Çiftlerin özel zevklerine bağlı olarak değişen cinsellik, birbirinden farklı kamasutra pozisyonları ile daha heyecan verici hale getirilebilir. Her bireyin cinsellik tercihleri bu pozisyonlara bağlı olarak değiştiği için kesin yargılardan söz etmek mümkün değildir. Ancak yapılan araştırmalar doğrultusunda değerlendirme yapmak gerekirse, erkeklerin normalinden daha fazla zevk aldığı pozisyonlar vardır. 

Cowgirl Pozisyonu: Bu pozisyonda kontrol daha çok kadınlarda olsa da erkekler, kadının bu özgüveninden ve kontrolü ele almasından hoşlanır. 

Doggy Style (Köpek Stili): Pek çok kişinin tahmin edeceği pozisyonların başında gelir. Doggy pozisyonu, farklı penetrasyon açıları sunması nedeniyle erkeklere daha fazla zevk verir. 

69 Pozisyonu: Oral sekssiz olmaz diyen erkekler için vazgeçilmez bir pozisyondur. Her iki partnerin de birbirine oral seks yaptığı 69 pozisyonu ile erkekler muhteşem bir orgazm yaşayabilirler. 

Kartal Pozisyonu: Erkeklerin en çok zevk aldığı pozisyonların başında gelen bu pozisyon ile kadın bacaklarını erkeğin gövdesine yaslar. Erkek ise, kadının bacaklarını iki yanda tutarak kalçalarını kucağına oturtur. Burada erkeğin zevk almasının temel nedeni, kadının dik ve düz durmasıdır. Bu şekilde daha dik bir açı yakalanabilir. 

Ayakta Seks: Erkeğin kadını kucağına alarak ayakta seks yaptığı bu pozisyon erkekler için vazgeçilmezlerdendir. Güç erkekte olup, isterse kadını duvara yasaklayabilir. Kadını zıplatarak penetrasyonu gerçekleştirir ve her iki taraf için de zevklidir. 

Cinsel deneyimlerin mutlu sonla bitmesi için iletişim, saygı, rahatlık, güven ve samimiyet gibi faktörler de önemlidir. Her bireyin cinsel tercihleri farklıdır. Bu nedenle bireylerin birbirlerini bu noktada iyi bir şekilde tanımaları gerekir. Bireylerin her ikisinin de kendisini rahat hissettiği pozisyonlar cinsel deneyiminizi geliştirir. 

Cinsel İlişkide Kadını Mutlu Etmenin Yolları

Erkekler zaman zaman cinsel ilişkide kadını mutlu etme yolları üzerine düşünür. Seks esnasında partnerinizi mutlu etmek için başlıca yapmanız gereken doğru iletişim kurmaktır. Karşılıklı rıza, iletişim, duyarlılık ve saygı ile mutlu bir seks yaşamak mümkündür. Her birey farklı olduğu için seks yaşantısında da farklılıklar olabilir. Bu nedenle öncelikle partnerinizin seksten beklentilerini öğrenmeli ve nelerden hoşlandığını bilmelisiniz. Bunun yanı sıra kadını mutlu etmenin yollarını şu şekilde sıralayabiliriz; 

İyi İletişim: İyi bir seksin temel kuralı iyi iletişimden geçer. Çiftlerin birbiri ile iyi iletişim kurması, duyguların ve düşüncelerin ifade edilmesi kadın için önemlidir. 

Duyarlılık: Duyarlı erkeklerin kadınları daha çok mutlu ettiği bir gerçektir. Kadının beden dili ve tepkilerini takip ederek onun rahatlamasını sağlayabilirsiniz. 

Ön Sevişme: Kadınların orgazm olma süreleri erkeklere göre zaman zaman daha uzun olabilir. Uzun ve özenli geçen ön sevişme, kadınların uyarılma sürecine olumlu katkı sağlayabilir. Sevgi dolu dokunuşlar kadınlar rahatlatacaktır. 

İstek ve Sınırlara Saygı: Kadınların isteklerine ve sınırlarına saygı duyarak onları güvende hissettirmek seksin önemli bir parçasıdır. 

Romantizm: Kadınlar yapıları gereği romantik olunmasından hoşlanır. Seks esnasında yapılan romantik jestler, ilgi ve güzel sözler kadınları tahrik edebilir. 

Güven ve Rahatlık: Güven duygusu, cinsel ilişkinin temelini oluşturan etkenler arasındadır. 

Dinleme: Kadınların sekse dair düşüncelerini, duygularını dinlemek önemlidir. Onun ihtiyaç duyduğu duygular ile hareket etmek, aitlik duygusunu beraberinde getirir. 

Eğitim ve Araştırma: Cinsel yaşantınızı renklendirmek için doğru bilgiler ile yola çıkmalısınız. Bu şekilde çok daha etkileyici olabilirsiniz. 

Esneklik ve Anlayış: Cinsellik bir deneyim işidir. Partnerinizin değişen duygularını göz önünde bulundurarak hareket etmek, orgazmı doğru orantılı etkiler. 

Fantezi Oyuncakları ve Seks Pozisyonlarını Birleştirmek

En acı veren pozisyon konusunda yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Fantezi oyuncakları, cinsel yaşamın dikkat çekici ürünleridir. Heyecan verici ürünler olduğu herkes tarafından bilinen bu materyaller, farklı pozisyonlar ile birleştirildiğinde sıradışı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Sex malzemeli yani oyuncaklar ile yapıldığında, farklı bir boyut kazanır. Cinsel deneyimi çeşitlendirmek ve daha heyecan verici hale getirmek için bu tarz oyuncaklardan faydalanabilirsiniz. Ancak bu iletişimi kuvvetlendirmek için açık iletişim kurmalısınız.

Birbirinizin rahat olduğu pozisyonlarda, uygun oyuncakları kullanabilirsiniz. Daha yüksek uyarılma elde edeceğiniz çeşitli titreşim, dokunsal ya da başka şekillerde uyarıcı unsurlar seksi etkiler. Farklı seks pozisyonları her ne kadar cinsel yaşamı hareketlendiriyor olsa da oyuncaklar bunu daha da zenginleştirir. Zevk ve duygusal deneyimlerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan öğelere partneriniz ile beraber karar verebilirsiniz.

Daha iyi bir orgazm yaşamak herkesin istediğidir. Ancak bunu nasıl yaşayacağınızı bilmiyorsanız partnerinizle bu durumu konuşabilirsiniz. Böylelikle karşılıklı iletişim kurarak yeni keşifler için yola koyulabilirsiniz. Bazı seks oyuncakları, orgazm kontrolünde faydalı olacaktır. Orgazmı geciktirerek daha uzun süre seks yapmak için bu oyuncaklardan faydalanabilirsiniz.

Seks malzemelerini, farklı pozisyonlarda kullanarak partnerinizle aranızda olan iletişimi de kuvvetlendirebilirsiniz. Kadınlar ve erkeklerde bazı bölgelerin uyarılması daha yüksektir. Bu oyuncaklar ile uyarılma bölgelerini keşfederek mutlu sona daha da yaklaşabilirsiniz. Seks hayatında eğlenceli ve yaratıcı deneyimler, heyecanı artırır. Farklı pozisyonlar ile seks oyuncaklarının birleşimi, cinsel birleşmeden ötesine geçmenizi sağlar. Rutinin dışına çıkmak ve partnerinizle heyecanı yüksek bir deneyim yaşamak için yaratıcı olabilirsiniz. 

Tagged : / / / / /

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir